Ashley Benson Kimdir ?

Ashley Benson
Paylaş
 

Doğduğunda tam olarak adı “Ashley Victoria Benson” olarak ebeveynleri tarafından belirlenmiştir. Sanat camiasında takma adları ve sıfatları da bulunmaktadır. Bunlardan bazıları;

  • Ash
  • Ash Benzo
  • Benzo

Şeklinde kısaltmalarla da hitap edilmekte ve tanınmaktadır. Sanatçının büyüleyici gözleri ve düzgün fiziği oldukça dikkat çekerken, ten rengi ve ses uyumu gibi kriterleri de tüm izleyicileri ekranlara bağlayacak düzeyde iyidir.

1989 doğumlu olan Ashley Benson, Aralık ayının 18. Gününde dünyaya gelmiştir. Yay burcuna sahip olan bu kadın, diğer ünlü oyuncular gibi ABD’lidir ve orada dünyaya gelmiştir. Anaheim Hills şehrinde hayata gözlerini açmıştır. Bebekliğinden beri dans eden ve 5-6 yaşlarından beri şarkı söyleyen bir kişi olarak bilinmektedir.

Eğitimi ise özeldir. Kısacası bir devlet okulu, özel okul ya da yatılı servisler gibi yerlerde eğitim görmemiş, evine özel öğretmen getirilerek ders aldırılmıştır. Bu sayede kültür, bilgi ve seviye açısından bir çok insandan daha iyi olup, küçüklüğünden beri birebir iletişim sağladığı için filmlerdeki sahnelerde kendini çok iyi bir şekilde ifade edebilmekte, adeta rolünü gerçekmiş gibi uygulamaktadır.

2000 yani milenyum vaktine yaklaşırken film sektörüne giriş yapmıştır. “DAYS OF OUR LIVES” adındaki dizide 2004 ve 2007 seneleri arasında oynayarak kendini dünya izleyicilerine tanıtma konusunda ciddi başarılar elde etmiştir. Her bölüm başı 5.000USD’den fazla maaş alarak, üç senelik sözleşmeye onay vermiş ve altına imzasını atmıştır. “How I Met Your Mother” gibi çok ünlü bir yabancı dizide de yer alarak, kariyerini önemli noktalara taşımıştır.

Ashley Benson Resimleri


  • Site Yorum

Bir yorum bırak