Anna Herrin Kimdir ?

anna-herrin
Paylaş
 

1 Ocak 1990 Miami Florida doğumlu olan model Anna Herrin çok genç bir yaşta olmasına rağmen başarıları ile tüm dünyanın konuştuğu isimlerden bir tanesi olarak ön plana çıkmayı da başarıyor. Onunla yapılmış olan bir röportajda ona güzel denmesinin iyi hissettirdiğini ancak önemli olan şeyin gerçekten onun kalbinde olan duygular olduğunu belirtiyor. Bikini modelliği ile alakalı şimdilerde markaların akıllarına ilk gelen isimlerden bir tanesi olmasının ona neler hissettirdiği sorulduğunda ise aslında bikini giymenin ona büyük bir keyif verdiğini ve sevdiği bir işi yaptığını söylemekte. Anna Herrin, müzik festivalinde eğlenirken bir fotoğrafçı tarafından keşfedildi. Onun yanına gelen fotoğrafçı fotoğraflarını istediğinde bunu ciddiye almamış.

Sonrasında ise ona kendi çekmiş olduğu fotoğrafları götürmüş. Umursamadan yalnızca söz verdiği için götürdüğü fotoğraflar sonrasında ise mankenlik kariyeri başlamış. İşini çok severek yaptığını belirten Anna Herrin için mankenliğin en zor yanlarından bir tanesi ise disiplini. Mankenin kendini iyi hissedip hissetmemesinin o an yapılacak çekimlerde hiçbir öneminin olmadığını belirten Anna Herrin, ne olursa olsun çekimlerin bitmesi gerektiğini de ilk zamanlar sonrasında kolayca öğrenmiş. Bu işte ailesinin desteğini her zaman hisseden manken, bazı çekimlerde zorluk yaşadığını inkar etmiyor. Özellikle aşırı dekolteli kıyafet çekimlerinden ötürü büyük babasının ona söylemiş olduğu lafları önceleri garipsese de zamanla bunlara alışacağını belirtmiş.

Bir kadının en büyük güzelliği Anna Herrin’e göre uzun saçları. Bundan dolayı da saçlarının kırılmasını ya da zarar görmesini engellemek adına bakımlar yapmayı ihmal etmiyor. İlişkilerden konu açıldığı zaman ise mankenin kalbinin şimdilik boş olduğu anlaşılıyor. Zarif ve mizah duygusu olan erkeklerden hoşlandığını belirten manken bugünlerde aşktan çok kariyerine odaklanmayı tercih ediyor. Onun için hayatındaki en önemli 3 şey ailesi, rahatlığı ve sahilde geçirdiği güzel zamanlar. Bu 3 güzel şeyi yaşamak için ne kadar önemli işi olursa olsun hepsini bir anda durdurabiliyor ve böylece zamanını istediği gibi geçirmiş oluyor. Şimdilerde Los Angeles’ta yaşayan Anna Herrin ilerleyen dönemlerde yine pek çok markanın aranılan yüzü olacak.


  • Site Yorum

Bir yorum bırak