Anna Andres Kimdir ?

anna-andres
Paylaş
 

17 Kasım 1990 yılında Ukrayna’nın Lviv şehrinde doğmuştur. Küçüklüğünden beri hep avukat olmak için çalışmıştır ve başarmıştır. Günümüzde hem model hem de avukat olarak hayatını sürdürmektedir. İki mesleğinden de vazgeçemeyip ikisini birlikte sürdürmekten hiç yorulmamıştır.  Başarılarının arkasında hep ailesinin desteği olduğunu savunmuştur ve onların desteğiyle bugünlere geldiğini her fırsatta dile getirmektedir. Ukrayna da model olarak çalışırken hep gözler üstünde olmuş ve sürekli modellik yaparak hayatın devam ettirmiştir. Gelen mankenlik tekliflerini değerlendirerek kariyerine başlamış ve büyük tecrübelere sahip olmuştur. Hayata karşı tek başına güçlü olarak mücadele etmeye çalışsa da ailesi onu hiç yalnız bırakmamış ve her zaman destekçisi olmuştur.

Anna andres 2014 yılında Miss Ukrayna universe 2014 güzellik yarışmasında birinci olarak tacını giymiştir. Ülkenin en güzel 100 kadını arasından en güzeli seçilmiştir. Daha sonra modellik kariyerine devam etmiştir. Birçok mankenlik deneyimi yaşamı ve birçok kreasyonun tanıtımında podyumda rol üstlenmiştir. Katıldığı canlı yayınlarda mütevazı kişiliği ile halkın ve sanat dünyasının ilgisini çekmeyi başarmıştır. Kısa sürede miss ukraine güzellik yarışmasında birinci olmanın verdiği şöhreti arttırarak canlı yayınların ve programların aranan konuğu haline gelmiş ve birçoğuna katılma zarafetinin göstermiştir. Bu şöhret adını sadece kendi ülkesinde duyurmakla kalmayıp dünya çapında da büyük hayran kitlesine ulaşmasını sağlamıştır. Sosyal paylaşım sitelerinde ve farklı internet platformlarında hayranlarıyla bir araya gelmekten hiçbir zaman rahatsızlık duymamıştır kendisi.

Tarz kız olma durumu ve Anna Andres doğuştan gelen zarafet ve güzelliği ile genişleyen model portföyünün vazgeçilmez parçalarından biri haline gelmiştir Ukrayna da. Hızlı bir şekilde zafer ve kadınlığın tanımlayıcı yüzü haline gelmiştir Andres. Ondaki kudret ve zarafetin benzersiz karışımı herkesi büyülemiştir. Ünlü tasarımcıların gösterilerini ve en çok okunan dergilerin kapaklarını süslemiştir. Sosyal hesabında üç yüz bin aboneye sahiptir. Moda dünyasında yükselen bir yıldız haline gelmektedir. Dergilerin, davetlerin, podyumların ve gösterilerin aranan yüzü haline gelmiştir. Modelliğin yanı sıra oyunculuk hayatına da gelen teklifleri değerlendirerek sıcak baktığını söylemiştir.


  • Site Yorum

Bir yorum bırak