Ana Beatriz Barros Kimdir ?

ana-beatriz-barros-kimdir
Paylaş
 

Itabira, Minas Gerais doğumlu olan model Ana Beatriz Barros aslen İspanyol ve Portekiz kökenlidir. 2 tane ablası olan oyuncunun ablalarının isimleri ise Maria Luisa ve Patricia’dır. Annesi olan Sonia ev hanımı iken babası Reinato makine teknisyenliği yapıyor. Model 14 yaşından beri New York’ta yaşamayı tercih ediyor. Brezilya’da doğmasından sonra önce ailesi ile birlikte Rio de Janeiro’ya taşınmıştır. Sonrasında Brezilya’da ablası ile yaptıkları tatil sırasında plajda yürürken Elite Model Management’ın yöneticisi onu görür.

Ardından da ajansına kayıt olmasını ister. Bu ajansın ısrarına dayanamayan Ana Beatriz de 1996 senesinde Elite Model yarışmasına katılır. Burada diğer adaylardan başarılı bir şekilde sıyrıldıktan sonra birinci oldu. Yarışmanın sona ermesinin hemen ardından ise Guess markası ile Millennium kampanyası adına bir anlaşma yapar. Anlaşmanın sonrasında ise artık profesyonel anlamda modellik kariyeri de başlamış oldu. Kendine özgü havası ile pek çok ünlü markanın da dikkatini çeken model, gerek Avrupa gerekse Amerika içerisindeki onlarca marka ile alakalı da çekimler yapmaya başladı. Armani, Oakley, Christian Dior, Diesel, L’oreal gibi markaların yüzü olduktan sonra dünyaca ünlü iç giyim markası Victoria’s Secret markasının da reklamlarında görüldü. Mankenin ülkemizde bu kadar fazla beğenilmesindeki en büyük etkenlerden bir diğeri ise Türkiye’ye gelişleri esnasındaki sempatik tavırları.

2011 yılında Türkiye’ye gelmiş olan model burada bir defileye çıktı ve sonrasında büyük bir beğeni ile takip edildi. Şimdilerde ise dünyanın dört bir yanındaki markalar ile anlaşmalarına devam ediyor. Profesyonel modellik kariyerinin zirvesinde yer aldığını belirten model, uzun bir süre daha modellik yapmak istediğini söylüyor. Bunun için de tanıtımı içerisinde yer alacağı markaları dikkatli bir şekilde seçiyor, vücuduna ve kendine en doğru şekilde bakmaya özen gösteriyor. Onunla yapılan röportajlarda da söylediği gibi mankenin en iyi arkadaşlarından bir tanesi, onun gibi profesyonel mankenlik yapan Alessandra Ambrosio’dur. İkili pek çok farklı davet ya da etkinliğin yanı sıra boş zamanlarında da birlikte zaman geçirerek diledikleri gibi eğlenmeye de devam ediyorlar.


  • Site Yorum

Bir yorum bırak