Amy Jackson Kimdir ?

amy-jackson-kimdir
Paylaş
 

Amy Jackson ünlü bir model olduğu gibi kendisinden filmlerde aldığı roller ile de söz ettirebiliyor. Henüz daha yaşı çok genç olmasına rağmen ünlü model büyük başarılara imza atmayı başarmıştır. 16 yaşından sonra hemen modellik alanında kendisini geliştirmek istemiş ve bu alanda eğitimler alarak mesleğe adım atmıştır. Daha sonra belli bir süre bu işi yaptıktan sonra, kendisine filmlerde rol alması için tekliflerde gelmiştir. 31 Ocak 1992 doğumlu olan henüz daha 24 yaşında olmasına rağmen tüm dünya tarafından beğenilerek ve sevilerek izlenen bir sanatçı olmuştur.

Sanatçı 2009 yılında kendisini ispat ettikten sonra her zaman adından söz ettirmeyi başarmıştır. Genç kızların en sevdiği modeller ve oyuncular arasında yer almıştır. Bazı durumlarda giydiği kıyafetler ile ya da dinlediği şarkı tarzları ile gençlerin öncüsü olmayı başarmıştır. Bazı genç kesimler onun uyguladıklarını yaparak modalarını kendileri belirlemişlerdir. Yani 2009 yılında etkin bir hale geldikten sonra hala günümüzde aktifliğini korumaktadır. Hem güzelliği ile hem de yaptığı işlerde büyük başarılar elde ettiğinden dolayı kendisinden bahsettirmektedir. Sanal ortamlarda sanatçının aktif olarak kullandığı hesapları mevcuttur. Hayranları ünlü modeli bu siteler aracılığı ile takip edebiliyorlar.

Amy Jackson kullandığı internet hesapları ile bazen hayranları ve onu sevenler ile iletişim kurabilme şansı yakalayabilmektedir. Çok sayıda takipçisi olan sanatçı twitter da aktif olarak görünmektedir. Güncel haberler paylaşmaktadır. Bazı özel günlerde hayranlarına ve sevdiği insanlara güzel ve iyi dileklerini bu siteler aracılığı ile ulaştırdığı oluyor. Kusursuz güzelliği ile kendisinden her daim söz ettirmeyi başaran sanatçı her zaman gündem de yerini koruyabilmektedir. Kendi güzelliği olduğu kadar bir de ruhu güzel olan modelin bu genç yaşında kazandığı paralar ile hayvanlara duyduğu sevgiden dolayı onlara barınaklarda olsun özel olarak olsun yardımlarda bulunduğunu da magazinciler programlarında belirtmişlerdir. Hobileri arasında en çok sevdiği bazı şeyler, spor yapmaktan çok büyük mutluluk duyduğunu açıklamıştır sanatçı.  Yaptığı işler ile gündeme gelen modelin özel hayatı ile gündeme gelmemesi hayranlarını çok mutlu ediyor ve ona duydukları saygı daha da artıyor.


  • Site Yorum

Bir yorum bırak