Ali Fedotowsky Kimdir ?

ali-fedotowsky-kimdir
Paylaş
 

16 Eylül 1984 Massachusetts doğumlu Alexandra Ali Fedotowsky, çocukluk dönemini North Adams’ta geçirdi. Mount Greylock Regional High School’dan mezun olduktan sonra Massachusetts Amherst Üniversitesi’nden Clark Univercity’e geçip burada okumak için iki sene boyunca beklemek zorunda kaldı. 2006 yılında ise sanat bölümünden mezun oldu. Ali Fedotowsky televizyon için ilk olarak The Bachelor serisine başvuruda bulundu. 2010 Ocak ayında çekilmeye başlanan pilot bölümde Jake Pavelka karşısındaki 24 kadından bir tanesi olarak biliniyor. Televizyon yaşantısına başladığında çalıştığı yerden tepki alan oyuncu, bu iki farklı alan arasından seçim yapmak zorunda kaldı.

Seçimini televizyondan yana yapan oyuncu The Bachelorette serisinin finalinde Roberto Martinez ile nişanlandı. Bunun sonrasında ünü hızlı bir şekilde artmaya başlayan Ali Fedotowsky San Diego Kaliforniya’ya taşında. Burada Fox için gündüz kuşağı programı yaptı. 2012 Mart’tan 2013 yılına kadar haftalık magazin programı 1st Look’un sunuculuğunu da üstlenen Ali Fedotowsky, NBC üzerinden tüm Amerika’ya seslendi. 2012 yılında ise Amerika Birleşik Devletleri’nin en güzel kadınının seçilmesi için yapılmış olan Miss USA 2012’nin jürisi içerisinde yer almayı da başarmış oldu. 7 Ağustos 2013’te ise Ali Fedotowsky E! Kanalında muhabir olarak çalışmaya başladı. 2015 yılına kadar kesintisiz bir şekilde programı sunan Ali Fedotowsky, bu tarih sonrasında kanaldan ayrıldı.

2010 yılında tüm Amerika’nın takip ettiği TheBachelorette programında Roberto Martinez ile nişanlanan Ali Fedotowsky 2011 Kasım ayında nişanı attığını duyurdu. Bunun sonrasında ise Kevin Manno ile bir ilişkiye başladı ve Ocak ayında ilk çocuklarını dünyaya getirdi. Onunla yapılan röportajlarda şimdilik önceliğini yalnızca çocuğuna vermek istediğini söyleyen Ali Fedotowsky bundan dolayı da ona gelen projeleri reddediyor. İlerleyen dönemlerde ise en yeni projeler ile tekrardan ekranlara döneceğinin sinyallerini veren Ali Fedotowsky bu projelerin sunuculuk mu yoksa dizi ya da film mi olacağı konusunda ona sorulan soruları ise cevapsız bırakmayı tercih ediyor. Şimdilerde hayranlarının en fazla merak ettiği şeylerden bir tanesi olan evlilik tarihi de yine Ali Fedotowsky’nin cevaplamadığı sorulardan bir tanesi.


  • Site Yorum

Bir yorum bırak