Alexis Knapp Kimdir ?

alexis-knapp-kimdir
Paylaş
 

Oyunculuk alanına girmeden önce güzelliği ile göz dolduran ve ilk başlarda modellik yapmaya başlayan Alexis Knapp gerçekten tam bir hırs tutkunu. Modellik yaptığı zamanlarda keşfedilen bir kişidir. Modellik yaptığı sıralarda çekmiş olduğu kısa filmler ve reklam filmleri ile üne kavuşmuştur. Daha sonraları oyunculuk eğitimi alarak profesyonelleşmiştir. Dünya çapında yayınlanan filmlerde ise başrol oynamaya hak kazanmıştır.

Film sektörüne atıldıktan sonra evlilik yapan ve evlendiği kişiden bir çocuğu olan güzel oyuncu ve model evliliğinin iyi gitmediğini belirterek ayrılmıştır. Ve hayatını çocuğuyla beraber sürdürmektedir. Lise yıllarında popüler bir kız olmak istemediğini ve bu yönleri hiç sevmediğini dile getiren güzel oyuncu hırslı yapısı le daha çok filmde rol almak istediğini her seferinde dile getirmiştir. Genelde bilim kurgu filmlerini çok sevdiğini aksiyon ağırlıklı filmlerde rol almayı çok istediğini söylemiştir. Gerçekten de aksiyon filmlerine yakışan bir oyunculuk kişiliği vardır.

Alexis Knapp Amerika’nın soğuk şehri pensilvanya da dünyaya gelen güzel oyuncu kendi ve çocuğuna pek zaman ayıramadığını hayatının dizi ve film setlerinde geçtiğini belirtmiştir. Özellikle dizilerde rol almayı başarabilen ve dizilerin setlerinde çalıştıktan sonra gece geç saatlerde eve giden güzel model bu yüzden yıprandığını ama işini çok sevdiğini söylemiştir. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan ve buralardan hayranlarına iletimler gönderen güzel oyuncu takip edilmeyi çok sevdiğini ve hayranlarının ona karşı olan ilgisinden memnun olduğunu dile getirmiştir. Özellikle fotoğraf çektirmeyi çok sevdiğini ve sosyal hesaplarında paylaştığı fotoğraflar hayranları tarafından binlere beğeniye ulaşmaktadır.

Dünya çapında milyonlarca takipçisi olan ve onun kişiliğini çok seven bir hayran kitlesine sahiptir. Sokakta yürürken bile hayran kitlesiyle karşılaştığında kaçmak yerine onlarla konuşan ve onlarla zaman geçirmeyi çok seven bir kişidir. Bu yüzden farklılığı ile göz doldurmuştur. Hayranları onu farklı ve yardımsever kişiliği ile çok sevmektedir. Sabahları erken kalkarak spor yaptığını dile getirmiştir. Özellikle boş kaldığı zamanlarda yoga yaparak ruhunu dinlendirmeyi çok sevdiğini ve yüz güzelliğinin yogaya borçlu olduğunu söylemiştir. Sabah sporundan sonra güzel bir kahvaltı yapmayı eksik etmediğini ve bol bol su tükettiğini dile getirmiştir.


  • Site Yorum

Bir yorum bırak