Alexandra Breckenridge Kimdir ?

alexandra-breckenridge-kimdir
Paylaş
 

Oyunculuk adına gösterdiği performansı ile herkesi büyüleyen ve bu alanda sürekli gelişme gösteren Alexandra Breckenridge gerçek anlamda ise film tutkunu. Filmlerde ve dizilerde aldığı roller ile kendini kanıtlamayı başaran bir oyuncudur. Dizilerde ve dilimlerde alışılmışların dışında olan oyunculuk anlayışı ile farklı bir izlenim bıraktığı için izleyici onu çok sevmiştir. Kendini ilk başlarda tiyatroda kanıtlayan ve tiyatrolarda göstermiş olduğu oyunculuk başarısı onu ünlüler kervanına katarak ilerletmiştir.

Dünya çapında milyonlarca hayran kitlesine ulaşabilen bir oyuncudur. Özellikle çekmiş olduğu filmlerin yanında dizi ağırlıklı hayatını sürdürmektedir. Dünyada milyonlarca izleyici kitlesine ulaşabilen yürüyen ölüler dizisinde başrol oyuncusu olarak görev almaktadır. Bu dizide gördüğümüz kadarıyla çok ciddi bir oyunculuk istemekte ve Alexandra Breckenridge bu oyunculuğu başarabilmektedir. Ciddi anlamda izlemiş olduğu yol ile hırslı yapısına dikkat çeken oyunculuk anlayışı ile farklı olduğunu her yerde kanıtlamayı başarmıştır.

Otuzlu yaşların başında olan güzel oyuncu başarıya aç kişiliği ile dikkatleri üzerine toplamaktadır. Amerika da doğan ve ailesinin desteği ile okul çağlarında oyunculuğa adım atan bir kişidir. Lisenin tiyatro bölümünde çok aktif rol alan ve yeteneği burada keşfedilen bir oyuncudur. Daha sonra profesyonel bir eğitim alarak oyunculuk hayatına girmiştir. Dizilerde almış olduğu roller bir tek dizi ile yetinmediğini bugüne kadar onlarca dizide rol aldığını göstermiştir.

Diziler ise Amerika’nın en çok izlene ve dünya çapında sürekli takip edilen dizilerdir. Hayatının yarısı okul yılları hariç neredeyse dizi ve film setlerinde geçen ve yorgunluk nedir bilmeyen bir kişiliğe sahiptir. Spor alışkanlığına dikkat etmeye çalışan ve setlerin yoruculuğu hakkında sürekli yakınan bir kişi olsa da setlerden gece eve geç gittiğini ve sabah uykusunu çok sevdiğini dile getirmiştir. Spora zaman pek fazla ayıramadığını dile getirmiştir. Yemek düzeninde ise set aralarında bir şeyler atıştırdığını çok fazla yemek yiyemediğini söylemiştir. Güzel oyuncunun beyaz teni ve yen boyattığı kızıl saçları ile gerçekten gittiği her yerde bütün dikkatleri üzerine toplamayı başarabiliyor. Bugünden sonrada hakkında daha çok şeyler göreceğimizin sinyalini bize veriyor.


  • Site Yorum

Bir yorum bırak