Adnan Kızıltaş Kimdir ?

Adnan-Kızıltaş
Paylaş
 

1993 yılında Kars’ta doğmuş olan Adnan Kızıltaş aslen İranlıdır. Kars’a göç ettikten sonra ailesi ile birlikte Ankara’ya gelmiş olan yarışmacı, daha sonrasında İstanbul’da tek başına yaşamaya başladı. Kısmetse Olur yarışmasının en sevilen karakterlerinden bir tanesi olan Adnan Kızıltaş 1.90 boyunda ve 88 kilo.

İstanbul’da mütercim tercümanlık yaparken yarışmaya katılan yarışmacının hali hazırda İstanbul Üniversitesi’nde de eğitimi devam etmekte. Adnan’ın bu yarışmaya katılmaktaki en büyük isteği çocuk sahibi olmaktı. Aile yaşamına her zaman çok fazla önem veren yarışmacının kendi aile bağları da oldukça kuvvetli. Bu bağlar, ailesinin Kısmetse Olur evine gelmesi sonrasında izleyicilerin de karşısına çıktı.

Gerek babası gerekse abisi her zaman Adnan’ın yanında olduklarını belirtiyorlar. Adnan Kısmetse Olur evine ilk geldiği zaman kimse ile bir birliktelik düşünmüyordu. Çünkü kafasına, onun isteklerine göre bir gelin adayı bulabileceğini zannetmiyordu. Sonrasında Ceyda onu bir ödül oyununu paylaştığı zaman aralarında bir elektrik oluştu. Bu elektriğin büyümesine izin verilmeden Ceyda ile elendiler. Sonrasında ise tekrardan yarışmaya geri döndüler. Yarışmaya ikinci kere girdiği zaman bunu yalnızca Ceyda için yaptığını söylüyordu. Ceyda da onun bu hislerine karşılık verdi. Böylece ikisi birlikte bir beraberlik yaşamaya başladı. İlk zamanlarda beraberlikleri çok güzel bir şekilde devam etti.

Ceyda’nın ailesi Ceyda’ya dair sorunlardan ötürü ilişkilerinin sıkıntıya uğrayabileceğini düşünerek kızlarını uyardılar. Bir süre daha ilişkisi sorunsuz bir şekilde devam eden ikilinin arası Ceyda’nın eski erkek arkadaşının klibinde oynamış olması ve onunla alacağından ötürü görüşmesi sonrasında bozuldu. Bununla birlikte Ceyda’nın hırçın tavırları ve arkadaşları ile aralarındaki sorunlardan ötürü aralarındaki sorun her geçen gün büyüdü. Buradaki oluşan kötü durumu ortadan kaldırmak istediğini her defasında söyleyen Ceyda’ya karşı içerisindeki duyguları bir türlü iyileştiremeyen Adnan, ilişkisine kesin bir şekilde son verdi. Şimdilerde ise Adnan’ın tek isteği, var olan bu duruma karşı kendini iyileştirmek ve eğer onun için gelen adaylar olursa onları tanımaya çalışmak. Ancak bu aşamada hiçbir şekilde kendinden ve karakterinden ödün vermeyeceğinin de altını çiziyor.


 • Site Yorum

6 adet yorum var.

 1. zeynep dedi ki:

  Aşkım seni çooooooook seviyommmmm

 2. zeynep dedi ki:

  Mezun olim gelecek aşkım ????????

  • adnandan nefret eden ceyda kırıcı dedi ki:

   senden nefret ediyorum adnan!geber emi!zeynep salağı sen kimsin?!aşkıymış çift-e gerizekalılar

 3. duygu dedi ki:

  Bu kadar elestiri neden ya . Yorumlara hep bakiyorum susuyorumda olmuyor artik . Yok bole yok sole yok izleyenlerde soyle yok dizi yok bisi abi izlemeyin kafaniza silah mi dayiyorlar. Kac kanal var ac birini izle。 izleyenlere de saygi duyacan laf etmiycen sizene kimene abi zaman geciriyorlar guluyorlar yalan veyahut gercek bisiler izliyorlar sizene. Size mi dustu derdi hadi bakin isinize hic mi isiniz yok sizin ya bu denli karalamaa yapmayin sadece issiz oldugunuz belli oluyo komik gorunuyo . Valla ben bile bunldim yorumlardan ya .

 4. hatice dedi ki:

  Adnan seni çoookk seviyorum, çook tatlısın ama yeni sezon kısmetse olur yarışmacılarından hiçbirine yakıştırmıyorum seni hiçbiri sana değmez bnm görüşüm bu tabi,ama hepinizi karşı tabiki sevgim ve saygım sonsuz birde şunu da söylemem gerek tabi unutmadan semih i de çook seviyorum ve çokk beğenirim inş gönlündeki prensesi bulursun.AMIN…

Bir yorum bırak