Adnan Kızıltaş Kimdir ?

1993 yılında Kars’ta doğmuş olan Adnan Kızıltaş aslen İranlıdır. Kars’a göç ettikten sonra ailesi ile birlikte Ankara’ya gelmiş olan yarışmacı, daha sonrasında İstanbul’da tek başına yaşamaya başladı. Kısmetse Olur yarışmasının en sevilen karakterlerinden bir tanesi olan Adnan Kızıltaş 1.90 boyunda ve 88 kilo.

İstanbul’da mütercim tercümanlık yaparken yarışmaya katılan yarışmacının hali hazırda İstanbul Üniversitesi’nde de eğitimi devam etmekte. Adnan’ın bu yarışmaya katılmaktaki en büyük isteği çocuk sahibi olmaktı. Aile yaşamına her zaman çok fazla önem veren yarışmacının kendi aile bağları da oldukça kuvvetli. Bu bağlar, ailesinin Kısmetse Olur evine gelmesi sonrasında izleyicilerin de karşısına çıktı.

Gerek babası gerekse abisi her zaman Adnan’ın yanında olduklarını belirtiyorlar. Adnan Kısmetse Olur evine ilk geldiği zaman kimse ile bir birliktelik düşünmüyordu. Çünkü kafasına, onun isteklerine göre bir gelin adayı bulabileceğini zannetmiyordu. Sonrasında Ceyda onu bir ödül oyununu paylaştığı zaman aralarında bir elektrik oluştu. Bu elektriğin büyümesine izin verilmeden Ceyda ile elendiler. Sonrasında ise tekrardan yarışmaya geri döndüler. Yarışmaya ikinci kere girdiği zaman bunu yalnızca Ceyda için yaptığını söylüyordu. Ceyda da onun bu hislerine karşılık verdi. Böylece ikisi birlikte bir beraberlik yaşamaya başladı. İlk zamanlarda beraberlikleri çok güzel bir şekilde devam etti.

Ceyda’nın ailesi Ceyda’ya dair sorunlardan ötürü ilişkilerinin sıkıntıya uğrayabileceğini düşünerek kızlarını uyardılar. Bir süre daha ilişkisi sorunsuz bir şekilde devam eden ikilinin arası Ceyda’nın eski erkek arkadaşının klibinde oynamış olması ve onunla alacağından ötürü görüşmesi sonrasında bozuldu. Bununla birlikte Ceyda’nın hırçın tavırları ve arkadaşları ile aralarındaki sorunlardan ötürü aralarındaki sorun her geçen gün büyüdü. Buradaki oluşan kötü durumu ortadan kaldırmak istediğini her defasında söyleyen Ceyda’ya karşı içerisindeki duyguları bir türlü iyileştiremeyen Adnan, ilişkisine kesin bir şekilde son verdi. Şimdilerde ise Adnan’ın tek isteği, var olan bu duruma karşı kendini iyileştirmek ve eğer onun için gelen adaylar olursa onları tanımaya çalışmak. Ancak bu aşamada hiçbir şekilde kendinden ve karakterinden ödün vermeyeceğinin de altını çiziyor.


Advertisement

6 Comments

  1. zeynep
  2. zeynep
    • adnandan nefret eden ceyda kırıcı
  3. duygu
  4. hatice

Leave a Reply

Ad Blocker Detected

Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker.

Refresh