2017 Yatak Odası Takımı Modelleri

2017 Yatak Odası Takımı Modelleri
Paylaş
 

Yatak odası takımları yaklaşık olarak hayatımızın yarısını geçirdiğimiz ve yaşamımızı sürdürmek için en çok ihtiyacımız olan yaşam alanlarından biridir. Vaktimizin bu denli büyük ölçüde kısmını geçirdiğimiz bu bölme bizim için ne kadar çok pozitif ve dinlendirici etkiler taşıyorsa sağlığımız ve yaşamımız bakımından o kadar da iyi olacaktır. Bu nedenle yatak odalarımızda oldukça dinlendirici etkiler, ferah ve geniş alanlar yanı sıra göz yormayan ışıklar ve yorgunluk vermeyen desenlerden ya da düz tekstil unsurlarından kullanmalıyız.

Bu nedenle de 2017 yatak odası takımı modelleri konusunda tasarımcılar bol bol beyaz efektleri dinlendirici niteliklerde kullanmışlar. Bu sene yatak odaları oldukça minimal ve dolayısıyla da sade formlarda çıkmakta karşımıza. Dinlenme açısından oldukça ideal olan beyaz ve düz formlar hem yatak odalarımızı genişletecek hem de dingin ortamlar yaratacak.

Yanı sıra bu sene dekorasyon önerileri arasında özellikle de yatak odası konusunda deri detaylarının oldukça sık kullanıldığını görüyoruz. Bu konuda da elbette ki öne çıkan deri materyali beyaz tonlarından. Örneğin kocaman düz ve köşeli formlarda düğme detaylı yatak başları hem sadelikleri hem de şıklıklarıyla yatak odalarında büyük bir görsel yaratmakta. Yanı sıra düz ve köşeli minimal yatak şekillerinin yanında kıvrımlı biten ve eğimli yatak profilleri de oldukça trend. Ek olarak doğal formları ve masif dokuları sevenler içinde kahve tonlarındaki masif mobilyalarda doğal ve sade dokularıyla gözleri okşamakta.


  • Site Yorum

Bir yorum bırak