2017 Oturma Odası Modelleri

2017 Oturma Odası Modelleri
Paylaş
 

Oturma odalarımız özellikle akşamları ve hafta sonları tüm aile fertleriyle toplanarak sıcak aile saadetlerinin yaşandığı veya konuklarımız geldiğinde güzel sohbetlerin edildiği köşelerimizdendir. Dolayısıyla da oturma odalarımızı en hoş renkli ve keyifli şekilde oluşturmak, yapacağımız en doğru hareketlerdendir. 2017 oturma odası modelleri konusundaysa tüm soft renklerin bir araya gelerek oluşturduğu takımlar hepinizin hoşuna gidecek niteliklerde.

Örneğin vizon rengi, ekru, kırık beyaz, devetüyü, füme, gri, pudra pembesi gibi soft renklerin yanı sıra pastel tonlardaysa turkuaz maviler, kobalt maviler, haki yeşiller, ördekbaşı yeşiller, su yeşiller yanı sıra parlak kadife kumaşından karşımıza çıkan pastel ama parlak perdeler çıkıyor hep karşımıza.

Örneğin sene trendi soft renklerde döner koltuklar, desenli – tek renk 3 lü sofa – tek renk 2’li sofa karma renkte takımlar, 3lü, 2’li ve tekli formlarıyla sık sık çalışılmış. Yanı sıra oturma odası takımları bu sene karşımıza oldukça minimalist formlarda düz ve sade şekiller ve renklerde karşılamakta bizleri. Formlarıysa köşeli dahi olsa yuvarlak hatlarla çevrelenmiş. Bu senenin oturma odası takımlarında bir dikkat çeken diğer özelliğiyse ahşap kenarlara sahip olmayan sade kumaş kenar, ayak ve kolçaklardan oluşuyor olması. Yanı sıra düz keten çift li ve üçlü sofaların yanına eklenen floral desenli berjerlerde büyük ölçüde göz okuyor. Ek olarak silinebilir v leke tutman kumaşlardaki tonlarda takımlarda beyaz renklerinden ötürü evlerinize aydınlık katarak odalarınızı genişletebilir.


  • Site Yorum

Bir yorum bırak